Podzimní vlna dotačních výzev 2016

  Operační program podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OPPIK) přinese během několika dnů

více zde

Dotační podpora Elektromobility

Vážení, 7. března 2016 byla po dlouhém čekání zveřejněna I. Výzva programu podpory

více zde

OPPIK - Nízkouhlíkové technologie

Během několika dnů až týdnů bude zveřejněna I. komplexní Výzva programu podpory Nízkouhlíkové

více zde

 Dne 17. 5. 2012 uzavřeli majitelé společnosti Sázavan strojírny, s.r.o. zastoupení poradenskou společností Brain Logistics, s.r.o. smlouvu o prodeji 100 % obchodního podílu se společností Wikov MGI a.s.

Společnost Sázavan strojírny, s.r.o. byla založena v první polovině 90.let privatizací strojírenské firmy s tradicí od roku 1948. Společnost se zabývá především zakázkovou strojírenskou výrobou dílců, montážních celků i strojů.

Wikov MGI a.s. je součástí skupiny Wikov, která je aktivní v mechanickém strojírenství více než 125 let. Jedná se o významného výrobce ozubených kol a mechanických převodovek a dodavatele technologií pro větrné elektrárny.

 

 Dne 31. 5. 2011 uzavřela společnost TeLogic CZ s.r.o. zastoupená poradenskou společností Brain Logistics, s.r.o. smlouvu o prodeji 100 % obchodního podílu společnosti Converging Network Solutions s.r.o. společnosti Sprinx Systems,  a.s.

Converging Network Solutions je účelová společnost založená s cílem vybudovat centrum pro vývoj softwaru pro komunikační a informační technologie.

Sprinx Systems je přední technologická společnost, která se specializuje na vývoj, prodej, implementaci a správu obchodních systémů.